M&E Cztery pory roku Szklarka 25A

Nietuzinkowe widoki, spokój i namiastka ludwikowskiego luksusu to atuty pokoi „Cztery pory roku” górującego nad Bystrzycą Kłodzką .

By zapewnić udany wypoczynek na parterze domu Goście „Czterech pór roku” mają do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, jadalnię ze stołem mieszczącym swobodnie nawet 12 osób, przytulny salon z klimatycznym kominkiem oraz pokój rekreacyjny.

Na I piętrze znajdują się dwa pokoje z niewiarygodnymi górskimi widokami. Jeden 2-, drugi 3- osobowy z prywatnym 30 metrowym tarasem, dla których dedykowana jest toaleta i łazienka.

Na II piętrze znajduję się obszerny apartament z własną łazienką i mini aneksem. Pomieści on nawet 8 osób. Tu z każdego okna i balkonu rozciąga się zapierająca dech w piersiach panorama gór bystrzyckich.

Wszyscy Goście „Czterech pór roku” mają do dyspozycji ogromny ogród z przecinającym go strumykiem, a latem nie zabraknie tu miejsca dla nikogo kto chciałby pogrillować czy łaknąłby chodź przez chwilę obcować z naturą. Czas z pewnością umilą ćwierkające ptaki.

Dodatkowo niezliczone trasy turystyczne i rowerowe oraz mnogość wyciągów narciarskich polskich i czeskich sprzyja planowaniu wypoczynku właśnie w „Czterech porach roku”